Jak se zapojit
Je to na nás! (My = my + vy). Ochrana slonů a divočiny potřebuje novou energii a nové lidi. Pokud můžete, zapojte se. Můžete nám vypomoci jednorázově nebo se stát našim dlouhodobým partnerem nebo dobrovolníkem.
Nápadům na spolupráci se meze nekladou. Kromě pomoci přímo v terénu hledáme také dlouhodobou podporu na dobrovolnické a později třeba i pracovní bázi v oblasti IT, výroby videí, grantového a firemního fundraisingu i jiných oborů.
Chci přispět finančně
Chcete nás podpořit v naší misí za záchranu slonů?I malou částkou nám pomůžete osud slonů měnit. Díky platformě VAKOVAKO k nám navíc doputuje 100% vašeho daru. Mockrát děkujeme.
Chci se zapojit jako dobrovolník
Možností, jak se zapojit, je mnoho. Přes přímou účast na našich misích ve střední Africe, angažování se v naší české ochranářské činnosti, až po zužitkování vašich dovedností v rámci aktivit spolku. Ať už umíte grafiku, se sociálními sítěmi, nebo prostě jen chcete udělat něco pro přírodu - přihlaste se nám!
Chci vyrazit přímo do Afriky
Zúčastni se jedné z našich pravidelných expedic a poznej krásy Konga na vlastní kůži. Čeká tě nezapomenutelné dobrodružství v obklopení nádherné přírody, divokých zvířat, místních laskavých lidí, ale také nových přátel. Navíc s dobrým pocitem, že svou účastí přispěješ k rozvoji našich aktivit.
Chci šířít osvětu
Pomoz nám šířit osvětu o pytláctví a ochraně slonů. Aby čím dál více lidí vědělo, že zabít slona kvůli slonovině se nevyplácí, ale taky že pořídit si jídelní hůlky nebo jakýkoli jiný předmět ze slonoviny je ještě horší. Co se bude dít, pokud sloni vyhynou? A jak moc se nás to může dotknout? Neváhejte sdílet některou z našich infografik na sociálních sítích.
Chci koupit merch
Mějte slony stále na srdci s naším oficiálním merchem. Koupí každého kousku přes náš spřátelený e-shop Triangel nás zároveň podpoříte v tom, co děláme. Děkujeme!
